adres:

    Łobudzice 54

    97-425 Zelów


    sekretariat:

    tel./fax (44) 634-22-89

    tel. kom. 530-738-585


    napisz do nas:

    lobudzice@interia.pl


  "Co to znaczy być wychowawcą młodzieży? Znaczy to po prostu - dawać, służyć, pomagać, inspirować. Wychowanie polega na wydobywaniu z jednostki wszystkiego tego, co w niej dobre."

                                                 Aleksander Kamiński

Kodeks Przedszkolaka

Czytaj więcej: Kodeks Przedszkolaka

„My się zasad nie boimy, do zerówki już chodzimy”
Kodeks przedszkolaka - umowa między nauczycielem a dziećmi już zawarta! Nowy rok szkolny, nowe zasady dla nowych wychowanków naszego oddziału przedszkolnego. Najmłodsi z wielkim zaangażowaniem sporządzili w formie dużego plakatu swój własny kodeks, by przestrzegać ujętych w nim postanowień, zasad, które obowiązują każdego, kto należy do grupy, i które porządkują przedszkolne życie. Po lekcji z kodeksem w programie dnia znalazł się również odpoczynek i relaks na szkolnym placu zabaw.
Brawo dla dzieci!

M. Jaszczak

Czytaj więcej: Kodeks Przedszkolaka 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021

Czytaj więcej: EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021

I ROZPOCZĄŁ SIĘ… 25 maja 2021 roku uczniowie kl. VIIIa naszej szkoły przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Pierwszego dnia egzaminu rozwiązywać będą oni arkusz egzaminacyjny z języka polskiego. W kolejnych dwóch dniach, tj. 26 i 27 maja, zmierzą się z królową nauk - matematyką oraz językiem obcym nowożytnym – językiem angielskim. Uzyskane z egzaminu punkty będą jednym z decydujących czynników w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Życzymy powodzenia i przysłowiowego „połamania piór”!

Makiety skrzyżowania

Czytaj więcej: Makiety skrzyżowania

Przez zabawę do nauki – aby jak najszybciej zdobyć upragnioną kartę rowerową! Uczniowie kl. IVa w ramach, realizowanych w formie kształcenia na odległość, zajęć edukacyjnych z techniki wykonywali makietę skrzyżowania złożoną z planszy, znaków, sygnalizatorów oraz modeli pojazdów. Dzięki tak stworzonej pomocy dydaktycznej wspólnie z koleżanką/kolegą można ćwiczyć zasady poruszania się po drodze poprzez dowolne dobieranie i zmienianie ustawień poszczególnych elementów. A trening czyni MISTRZA! Brawo dla uczniów za zaangażowanie i kreatywność.

D. Sowiak

Czytaj więcej: Makiety skrzyżowania

W wiejskiej zagrodzie

Czytaj więcej: W wiejskiej zagrodzie

Dzieci z oddziału przedszkolnego, podsumowując tematykę tygodnia dotyczącą wiejskiego podwórka, jego mieszkańców oraz prac polowych realizowanych wiosną na wsi, wykonały wspólnie makietę gospodarstwa wiejskiego. Najmłodsi wcześniej zaplanowali jej wygląd, skomponowali starannie przestrzeń i dodali zwierzątka. W przedszkolnej wiejskiej zagrodzie znalazły się nie tylko plastikowe figurki zwierząt, ale przede wszystkim własnoręcznie ulepione przez dzieci z plasteliny barwne postacie mieszkańców gospodarstwa. Radości z tworzenia zagrody nie było końca! Tak powstawała MAKIETA WIEJSKIEGO PODWÓRKA U ŁOBUDZIAKÓW! Jak Wam się podoba? O życiu na wsi, zwierzątkach występujących w wiejskich zagrodach i pracach rolnych – nasi przedszkolacy wiedzą już bardzo, bardzo dużo, dlatego otrzymali zasłużone dyplomy ASYSTENTÓW ROLNICZYCH! Gratulujemy! Zapraszamy do galerii zdjęć!

M. Jaszczak

Czytaj więcej: W wiejskiej zagrodzie

Światowy Dzień Zdrowia...

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zdrowia...

7 kwietnia przypadał Światowy Dzień Zdrowia i Pracownika Służby Zdrowia. Świętowali wszyscy ci, którzy dbają w sposób szczególny o nasze zdrowie: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, laboranci, kierowcy karetek i cały personel medyczny. Plan zajęć realizowany w oddziale przedszkolnym u „Łobudziaków” wzbogacony został tego dnia o to wydarzenie. Podjęty temat realizowany był w formie on-line i stacjonarnej, tuż po powrocie dzieci do szkoły. Podczas zajęć najmłodsi wysłuchali utworów dotyczących zdrowia i higieny, m.in. "Wilk u dentysty”, „Chory kotek”, jak również ciekawostek związanych z wykonywaniem tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu. Przygotowane dla dzieci karty pracy stały się bodźcem do rozmowy na temat profilaktyki i dbania o zdrowy styl życia. Wychowankowie docenili wysiłek i ogrom pracy pracowników służby zdrowia, jaki ponoszą oni ratując nasze zdrowie i życie, a wyrazem  wdzięczności i szacunku dla nich stały się prezentowane prace oraz wspólnie przygotowany plakat. Wszystkim przedstawicielom służby zdrowia dzieci z oddziału przedszkolnego składają najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowanie za niesienia pomocy innym!

M. Jaszczak

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zdrowia...

Kolorowe ryby

Czytaj więcej: Kolorowe ryby

22 marca to Światowy Dzień Wody. Jak wiemy, w wodzie najlepiej czują się rybki! Nasze - może nie złote, ale za to jakie piękne. Uczniowie klasy 2a świetnie poradzili sobie z zadaniem wykonania ryb ze starej płyty CD. Zaskoczyli nas swoimi fantastycznymi pomysłami. Kolorowe rybki wyszły niemalże jak z prawdziwego akwarium! Może ktoś zechce złowić taką rybkę😉?

B. Stępień

Czytaj więcej: Kolorowe ryby


Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

171080
DzisiajDzisiaj346
WczorajWczoraj413
Bieżący tydzieńBieżący tydzień1224
Bieżący miesiącBieżący miesiąc8249
WszystkichWszystkich171080