adres:

    Łobudzice 54

    97-425 Zelów


    sekretariat:

    tel./fax (44) 634-22-89

    tel. kom. 530-738-585


    napisz do nas:

    lobudzice@interia.pl


  "Co to znaczy być wychowawcą młodzieży? Znaczy to po prostu - dawać, służyć, pomagać, inspirować. Wychowanie polega na wydobywaniu z jednostki wszystkiego tego, co w niej dobre."

                                                 Aleksander Kamiński

WITAJ SZKOŁO!

 Czytaj więcej: WITAJ SZKOŁO!
1 września 2021 roku o godz. 8.45 w murach naszej szkoły odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Pani dyrektor Bernadeta Jóźwiak powitała zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi szkoły. Przedstawiła wicedyrektor szkoły – Panią Monikę Kazimierczak, pełniącą tę funkcję od 1 września 2021 roku oraz wychowawców poszczególnych oddziałów.
Dyrektor życzyła wszystkim szczęśliwego, bezpiecznego, pełnego w sukcesy edukacyjne i wychowawcze roku szkolnego 2021/2022.
Następnie uczniowie udali się do swoich klas na krótkie spotkanie z wychowawcą.

Czytaj więcej: WITAJ SZKOŁO!

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Czytaj więcej: INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci i Drodzy Uczniowie!

Dyrektor szkoły wraz z radą pedagogiczną zapraszają na INAUGURACJĘ  roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach z Filią w Bujnach Szlacheckich, która odbędzie się 1 września 2021 roku o godz. 8.45 na sali gimnastycznej. 
W związku z trwającą pandemią COVID-19, wytycznymi oraz zaleceniami MEiN, GIS i MZ, a także koniecznością zachowania wszelkich możliwych środków ostrożności - prosimy, aby rodzice/opiekunowie prawni dzieci/uczniów nie wchodzili na teren szkoły. Dopuszcza się jedynie możliwość wejścia do szkoły jednego opiekuna dziecka z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. 
Wszystkich obecnych w szkole podczas inauguracji nowego roku szkolnego obowiązują podstawowe zasady bezpieczeństwa stosowane podczas pandemii, tj. maseczka ochronna, dezynfekcja rąk i dystans społeczny. 
Po inauguracji na sali gimnastycznej, uczniowie kl. II – VIII udadzą się wraz ze swoim wychowawcą do klasy; na sali pozostaną dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej. 
Do zobaczenia już wkrótce!

Dowóz i odwóz uczniów obowiązujący w dniu 1 września 2021 r.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Czytaj więcej: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25 czerwca 2021 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Był to rok niezwykle trudny, ponieważ uczniowie w większości uczyli się w sposób zdalny i byli pozbawieni bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami, wychowawcami oraz rówieśnikami.  Mimo to, uzyskali dobre wyniki w nauce i wszyscy otrzymali promocję. Świadectwa z wyróżnieniem, gratulacje i piękne książki przyjęło 15 uczniów. Nagrody czekały też dla dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniów klas I-III, członków Samorządu Uczniowskiego i laureatów szkolnych konkursów. Były również okolicznościowe przemówienia, występ ósmoklasistów i ich młodszych kolegów, którzy pożegnali absolwentów.

Czytaj więcej: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ZAKOŃCZENIE OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W ŁOBUDZICACH Z FILIĄ W BUJNACH SZLACHECKICH INFORMUJE, ŻE UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ODBĘDZIE SIĘ 25 CZERWCA 2021 R. O GODZ. 9.OO W "EKOPRACOWNI POD CHMURKĄ" W SZKOLE W ŁOBUDZICACH. 

 

UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI CHEMICZNO-FIZYCZNEJ I PLACU ZABAW

Czytaj więcej: UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI CHEMICZNO-FIZYCZNEJ I PLACU ZABAW

18 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie pracowni chemiczno - fizycznej oraz placu zabaw. Zaproszeni goście: ksiądz proboszcz parafii pw. Świętego Wawrzyńca w Łobudzicach-Mirosław Simka, Burmistrz Zelowa-Tomasz Jachymek, Sekretarz Miasta-Krzysztof Borowski, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury Sportu i Zdrowia UM w Zelowie-Ilona Wańdoch, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie-Anna Bartecka, Zastępca Naczelnika OSP w Łobudzicach-Krzysztof Rogut, sołtys wsi Łobudzice-Mirosław Fronczak oraz przedstawiciele Rady Rodziców i przyjaciele szkoły dokonali uroczystego przecięcia wstęgi, a następnie w nowoutworzonej pracowni wzięli udział w pokazowej lekcji chemii i fizyki przygotowanej przez ósmoklasistów.

Czytaj więcej: UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI CHEMICZNO-FIZYCZNEJ I PLACU ZABAW

SZKOLNE OBCHODY MAJOWYCH ŚWIĄT

Czytaj więcej: SZKOLNE OBCHODY MAJOWYCH ŚWIĄT

5 maja – tuż po powrocie do nauki stacjonarnej uczniów klas I-III - odbyła się w naszej szkole akademia z okazji obchodów świąt majowych, upamiętniająca między innymi 230. rocznicę uchwalenia ustawy rządowej zwanej Konstytucją 3 Maja, pierwszej w Europie ustawy regulującej organizację władz państwowych oraz prawa i obowiązki obywateli. W tak ważnym dniu wychowankowie oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III prezentowali się niezwykle uroczyście w swych galowych strojach ozdobionych kotylionami w barwach ojczystych. Podkreślając wagę naszych symboli narodowych: Godła, Flagi i Hymnu, dzieci z powagą i dumą recytowały wiersze i wierszyki patriotyczne oraz śpiewały pieśni o naszej Ojczyźnie. Tego dnia wszyscy przeżyli cenną lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego. Majowe świętowanie na długo pozostanie w pamięci „Małych – Wielkich Patriotów”.

Wychowawcy oddziałów 0-III

Przedszkolaki_obchody majowych świąt 

Czytaj więcej: SZKOLNE OBCHODY MAJOWYCH ŚWIĄT

WITAJ MAJOWA JUTRZENKO!

Czytaj więcej: WITAJ MAJOWA JUTRZENKO!

„Witaj Majowa jutrzenko,
Świeć naszej polskiej krainie,
Uczcimy ciebie piosenką,
Która w całej Polsce słynie.
Witaj maj, piękny maj,
U Polaków błogi raj”.
Te słowa, ,,Mazurka 3 maja” co roku wybrzmiewają podczas uroczystego apelu. Pieśń przywołuje pamięć Konstytucji 3 Maja, pierwszej konstytucji w Europie. W tym roku obchodzimy 230. rocznicę jej uchwalenia. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia zamieszczonego nagrania „zdalnej akademii” w wykonaniu naszych uczniów, jak również do galerii prac uczniów, którzy postanowili uroczyści obchodzić „majowe” święta:
1 Maja - Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy - Święto Pracy
2 Maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
3 Maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja - Święto Konstytucji 3 Maja

B. Stępień, M. Brzozowska

Uczniowie_3 MAJA 2021

Czytaj więcej: WITAJ MAJOWA JUTRZENKO!

KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM

Czytaj więcej: KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM

Dzień Babci i Dziadka to święto, które stało się tradycją naszej szkoły. Teraz, gdy trwa pandemia, niestety nie możemy spotkać się w szkole, jednak nas to nie zniechęca, ponieważ najmłodsi uczniowie naszej szkoły zawsze pamiętają o najdroższych Babciach i Dziadkach. Z wielkim zaangażowaniem i radością przygotowywały dla nich upominki i laurki oraz nagrywały występy artystyczne, by Dziadkowie bezpiecznie mogli obejrzeć swoje pociechy on-line. W tym szczególnym czasie pragnęły podziękować za ofiarowaną im miłość oraz wyrazić wdzięczność za trud i oddanie. 
Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków do obejrzenia galerii zdjęć
oraz występów swoich wnucząt w wersji on-line na szkolnym Facebooku.
https://fb.watch/3b812raEUt/

https://fb.watch/3b83BkRLKo/

https://fb.watch/3b8kq-2OZN/

 

Wychowawczynie oddziałów 0-3 

Czytaj więcej: KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM


Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

171068
DzisiajDzisiaj334
WczorajWczoraj413
Bieżący tydzieńBieżący tydzień1212
Bieżący miesiącBieżący miesiąc8237
WszystkichWszystkich171068