adres:

    Łobudzice 54

    97-425 Zelów


    sekretariat:

    tel./fax (44) 634-22-89

    tel. kom. 530-738-585


    napisz do nas:

    lobudzice@interia.pl


  "Co to znaczy być wychowawcą młodzieży? Znaczy to po prostu - dawać, służyć, pomagać, inspirować. Wychowanie polega na wydobywaniu z jednostki wszystkiego tego, co w niej dobre."

                                                 Aleksander Kamiński

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_TIMEOUT] An execution time-out has been encountered while images were being generated. The maximum script execution time is server-specific. Exceeding the maximum execution time is typically the result of many images or a few excessively large images in a gallery. You may re-load the page to let sigplus continue the process. If you periodically get this error message, try reducing the number or size of images in the gallery. If you pass this stage, however, you can be sure your visitors will never encounter this error message, which is associated with an operation that is a one-time cost when a gallery is shown for the first time.

W DRODZE DO BETLEJEM...

b_400_400_16777215_00_images_stories_zzycia_uroczystosci_jaselka2019_DSC04192.JPG

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka. Nie inaczej było w tym roku szkolnym. 17 grudnia w pięknie udekorowanej sali mali artyści zaprezentowali program artystyczny „W drodze do Betlejem”. Jasełka rozpoczęli od opowieści, jak łatwo w codziennym zabieganiu przeoczyć przyjście Boga i nie dostrzec go w wędrowcu, który puka do drzwi. Maryja i Józef, szukający schronienia na noc, nie otrzymują go od nikogo. Drzwi zatrzaskują mu m. in. naukowiec, artystka, bankier, modelka czy księgowa. Każda z postaci skupiona jest tylko na sobie. Po bezowocnych poszukiwaniach schronienia Rodzina Święta nocuje w stajni, gdzie przybywają kolejno aniołowie, pasterze i trzej mędrcy. Uroku inscenizacji dodały kolędy w wykonaniu najmłodszych, które napełniły widzów świąteczną atmosferą. 

 

Po występie uczniów odbyło się wspólne kolędowanie z zespołem parafialnym przy akompaniamencie gitary. Było lirycznie, świątecznie, a przede wszystkim bardzo rodzinnie. Nie zabrakło także Mikołaja i prezentów dla naszych uczniów ufundowanych przez Radę Rodziców. Tego dnia rodzice i pracownicy szkoły przygotowali również kiermasz ozdób świątecznych. Pieniądze ze sprzedaży zostały przekazane na zakup szkolnych lektur. Zebrana kwota świadczy o hojności i ogromnym zaangażowaniu społeczności szkolnej, za które serdecznie dziękujemy.

Cieszyliśmy się ogromnie, że w tak wyjątkowym dniu byli z nami zaproszeni goście i rodziny uczniów. To Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Wesołych Świąt!

red. M. Brzozowska

{gallery}zzycia/uroczystosci/jaselka2019{/gallery}


Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

152899
DzisiajDzisiaj185
WczorajWczoraj320
Bieżący tydzieńBieżący tydzień1201
Bieżący miesiącBieżący miesiąc1494
WszystkichWszystkich152899