Dziś, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali wyjątkową niespodziankę dla swoich nauczycieli i pracowników szkoły 
!
Przeprowadzili z nimi wywiady, a następnie sami dokonali montażu filmu, który stał się pięknym prezentem w tym szczególnym dniu
!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich codzienny trud, cierpliwość i serce włożone w pracę z uczniami

! Pracownikom niepedagogicznym szkoły składamy wyrazy uznania za ich pracę, codzienną dbałość o to, by szkoła działała sprawnie i była miejscem przyjaznym dla uczniów
!
Zapraszamy do obejrzenia nagrania!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się emocjonujący mecz Nauczyciele vs Uczniowie! 
Była rywalizacja, śmiech, sportowe emocje i przede wszystkim – dużo dobrej zabawy. 
Bez względu na wynik – wszyscy wygraliśmy, bo liczyła się wspólna zabawa i szkolna integracja. 


