23 lutego 2026r., dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie
. Obejrzały tam wyjątkowy spektakl pt. „Różnorodność kultur Europy” w wykonaniu aktorów Teatru Konik z Wrocławia
.
Wyjazd był ważnym elementem szkolnej profilaktyki – poprzez wspólną zabawę dzieci uczyły się:
Największe emocje wzbudził aktywny udział naszych uczniów na scenie!
Nasi młodzi artyści z wielką odwagą występowali ramię w ramię z teatralnymi bohaterami, pomagając im w ich europejskich przygodach. 

To była cenna lekcja wartości i mnóstwo pozytywnej energii! 

