Wesołe rymy i wielkie talenty – podsumowanie Gminnego Konkursu Recytatorskiego!
27 lutego 2026r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ph. „W Nowy Rok na wesoło”.
Wydarzenie przyciągnęło utalentowanych młodych miłośników poezji ze szkół z terenu Gminy Zelów. Wszyscy uczestnicy zmagań konkursowych wykazali się niesamowitą odwagą, kreatywnością oraz kunsztem oratorskim, interpretując teksty w sposób, który wielokrotnie wywoływał uśmiech na twarzach jury i publiczności.
Naszą szkołę reprezentowali: Nina G., Iga P., które zajęły III miejsce w konkursie oraz Julia M., Marta K., Igor G., i Tomasz K., którzy otrzymali wyróżnienia.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Wasze przygotowanie, pokonanie tremy i radość z występowania zasługują na najwyższe uznanie.